Razem możemy nieść pomoc Ukrainie

Razem możemy nieść pomoc Ukrainie

Wszystkie działania, które prowadzimy, możliwe są dzięki trosce o innych – o ludzi potrzebujących pomocy. Dzięki zaangażowaniu z naszej strony oraz wielkiemu wsparciu firm, które rozumieją znaczenie udzielanej przez nich pomocy, udało nam się pomóc wielu ludziom.

Każde wsparcie naszej misji przekłada się na udział w niesieniu specjalistycznej pomocy dla tych, którym jest ona teraz tak bardzo potrzebna.

Zostań partnerem by
nieść pomoc razem z nami

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszych działań. Jeśli chcesz pomóc, chętnie wdrożymy Cię w nasze działania i określimy w jakich obszarach Twoja pomoc może być najbardziej przydatna.

Pomoc dla osób
zaangażowanych w pomoc

Rozumiemy, jak ważne jest dbanie o samego siebie. Wiemy też, że pomaganie nie zawsze jest łatwe. Dlatego dostarczamy wiedzę, wsparcie i spotkania terapeutyczne dla tych, którzy pomagają, aby zadbać o ich zdrowie i dobrostan.

Wsparcie dla osób z Ukrainy

Osoby z Ukrainy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w swoim własnym języku. Nasi psychologowie i terapeuci są tutaj dla Was.

Підтримка людей із України

Люди із України можуть розраховувати на отримання професійної допомоги рідною мовою. Наші психологи і психотерапевти тут для вас.

Webinary dla osób pomagających

Wolontariusze i wolontariuszki dokładają wszelkich starań, by pomóc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie. Sytuacja nie ustała, a pomoc nadal jest bardzo potrzebna. Osoby pomagające każdego dnia spotykają się z wyzwaniami, jakimi są stres, obciążenie psychiczne czy różnice kulturowe. By wesprzeć wolontariuszy i wolontariuszki, razem z Diversity Hub i Air Liquide Fondation przygotowaliśmy cykl webinarów:

KTO TO ROBI?

Jakie organizacje są zaangażowane w pomoc?

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami zaangażowali się w nasze działania związane z objęciem specjalistyczną psychologiczną opieką osób, które teraz jej potrzebują. Bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe.

Mental Health Helpline

Zapewniamy bezpieczne i profesjonalne miejsce wsparcia psychologicznego w przestrzeni wirtualnej poprzez dedykowaną do tego przyjazną technologię (aplikację). Wychodzimy na przeciw potrzebom, organizując w trzech językach: indywidualne wsparcie psychologiczne dla pomagających, grupy wsparcia i szkolenia.

Mental Health Center

Specjalizujemy się w systemowym wsparciu organizacji w zakresie zdrowia psychicznego. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy dedykowane szkolenia i wykłady, których celem jest zbudowanie kompetencji w obszarze wsparcia psychologicznego.

Diversity Hub

Specjalizujemy się w zarządzaniu różnorodnością (Diversity and Inclusion). Dostarczamy wiedzę, doświadczenie i dobre praktyki i pomagamy biznesowi czerpać korzyści z różnorodności a jednocześnie wywierać wpływ na zmianę społeczną. Dzięki naszemu doświadczeniu efektywnie koordynujemy pomoc psychologiczną w Krakowie, która możliwa jest dzięki świadomości problemów i zaangażowaniu w ich rozwiązywanie naszych partnerów.

Centrum wielokulturowe w Krakowie

Punkt Informacyjny dla obcokrajowców w Krakowie

Fundacja Zustricz

Koalicja Otwarty Kraków

JAK TO ROBIMY?

Jakiego typu wsparcie oferujemy?

Mental Health Helpline oferuje indywidualne, grupowe oraz szkoleniowe wsparcia dla wszystkich uchodźców oraz osób pomagjącym w tej szczególnej, kryzysowej sytuacji.

01.

Konsultacje

To pierwszy krok na drodze do uzyskania pomocy – indywidualne konsultacje. Są konieczne, aby określić rodzaj, zakres i formę pomocy dla każdej osoby osobno.

02.

Interwencja

W naszym zespole posiadamy wykwalifikowanych interwentów kryzysowych, którzy są gotowi do szybkiego działania, gdy sytuacja tego wymaga. W wielu przypadkach szybkie udzielenie profesjonalnej pomocy pomaga zapobiec powstawaniu zaburzeń.

03.

Psychoterapia

Indywidualna oraz grupowa forma profesjonalnego wsparcia, dostosowana do potrzeb danej osoby.

04.

Szkolenia

Indywidualna oraz grupowa forma profesjonalnego wsparcia, dostosowana do potrzeb danej osoby.

JAK TY MOŻESZ POMOĆ?

Oferta dla partnerów

Sposoby właczenia się do akcji i warunki zostania partnerem

Partner finansowy

Każdy nawet niewielki datek jest na wagę złota, dlatgeo indywidualnie podchodzimy do każdego partnera. Jeśli chcesz nawiązać współprace skontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy warunki.

Partner promocyjny

Każda forma pomocy jest bardzo ważna, dlatgeo indywidualnie podchodzimy do każdego partnera. Jeśli chcesz nawiązać współprace skontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy warunki.

Partner barterowy

Aby móc poszerzać obszar pomocy nawiązujemy współpracę z wieloma markami. Ludzie, którzy korzystają z naszych usług niejednokrotnie zaczynają swoje życie od zera, dlatgeo każdy artykuł jest na wagę złota.

POMOC W LICZBACH

Niesiemy realną pomoc

0+
Godzin udzielonych konsultacji
0+
Tyle osób skorzystało bezpłatnie z naszych usług
0+
Tyle osób skorzystało bezpłatnie z naszych usług
0
Tylu partnerów włączyło się w akcję
0
Tyle fundacji zaangażowało się w pomoc
0
Tyle fundacji zaangażowało się w pomoc

Nasi partnerzy

Dzięki dotychczasowemu wsparciu naszych partnerów udało nam się stworzyć systemową pomoc dla wszystkich, którzy jej potrzebują – uchodźców i im pomagającym. Razem z naszymi specjalistami organizujemy spotkania indywidualne i grupowe, ale także szkoleniowe i warsztatowe.

Nieśmy pomoc razem!

Naszym celem jest niesienie pomocy na coraz większą skalę.
Tylko razem możemy to osiągnąć, dlatego już dzisiaj podejmij decyzję i nieśmy pomoc wspólnie!

JAK MOŻEMY CI POMOC?

Zapewniamy bezpieczne i profesjonalne miejsce wsparcia psychologicznego dla osób niosących pomoc

Poprzez bezpieczną, dedykowaną aplikację, pracownicy mają dostęp do opieki psychologicznej,
zapewnianej przez zespół ekspertów zrzeszonych wokół Mental Health Helpline.

„Help for helpers”

Linia umożliwia spotkanie pracowników organizacji ze specjalistami zdrowia psychicznego (psychoterapeutami, interwentami) w celu pomocy w rozwiązaniu sytuacji kryzysowych – od codziennych niedogodności do złożonych globalnych tragedii.

Podczas rozmowy z doświadczonymi psychologami i psychoterapeutami można uzyskać pomoc dostosowaną do potrzeb w formie indywidualnych e-konsultacji u wybranego specjalisty.

„Help for refugees”

Linia dba również o ukraińskich uchodźców, zapewniając im dostęp do pomocy psychologicznej świadczonej przez wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów.

W trakcie sesji indywidualnych oraz grupowych pomagamy wszystkim uchodźcom poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami i wyeliminować lub zmniejszyć ich wpływ na ich późniejsze życie.

KTO ZA TYM STOI?

Nasi wolontariusze i osoby odpowiedzialne

Tadeusz Reimus

CEO Mental Health Helpline. Psycholog, psychoterapeuta, coach i konsultant.

Tomasz Dąbrowski

Wiceprezes Fundacji Diversity Hub

Maciej Ostachowski

Główny koordynator

Szymon Martyniak

Specjalista polsko – angielski.

Yuliia Kosianczuk

Specjalistka ukraińska.