Wiedza na wyciągnięcie ręki

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy bazę wiedzy, którą tworzą nasi eksperci i ekspertki. Znajdziesz tutaj wszystkie artykuły, webinary, konferencje oraz podcasty, które przygotowaliśmy lub mieliśmy przyjemność współtworzyć.

PRZECZYTAJ!

Artykuły

Zapoznaj się z treściami przygotowanymi, bądź zweryfikowanymi przez nasz zespół.
Mamy nadzieję, że dzięki lekturze zyskasz świeże spojrzenie na interesujące Cię tematy.

 • „Czuję, jakbym miał nieskalibrowaną baterię. Pokazuje 50 procent, ale może paść w każdej chwili.”

  Niektórym z nas niebawem stuknie półtora roku pracy zdalnej. Część właśnie osiąga granicę swoich możliwości, innym udało się wypracować zdrową równowagę. Jak możecie sobie pomóc, jeśli należycie do tych pierwszych?

  Czytaj dalej
 • Nie lekceważmy głowy

  W ciągu ostatniego roku nasze wyobrażenia o zdrowiu i dobrym albo złym samopoczuciu uległy zmianie. Nie mogąc spotkać na żywo bliskich, przyjaciół, współ pracowników, musieliśmy stać się niezwykle kreatywni i ma to swoje dobre strony. Świat zmienił się nie do poznania i po raz kolejny zakpił z naszych oczekiwań.

  Czytaj dalej
 • Pandemia uwydatniła nasze lęki. Eksperci zdradzają, czego najbardziej się boimy

  Okres izolacji i strach przed zarażeniem u wielu osób skutkowały załamaniem psychicznym. W czasie spędzonym w zamknięciu często dały o sobie znać też dawne, stłumione lęki. Autorzy Mental Health Helpline opowiedzieli o tym, co najbardziej trapi pracowników korporacji, którzy zwracają się do nich po pomoc psychologiczną. Okazuje się, że "w korpo" najmniej boimy się utraty pracy, czy goniących terminów. Prawda u ludzkich lękach jest zupełnie inna.

  Czytaj dalej
 • Pracownik w kryzysie psychicznym

  Słowo „kryzys” odmienia się dziś przez wszystkie przypadki. Eksperci szacują, że nawet jeśli większość w obliczu długotrwałego zagrożenia wykazuje się odpornością, to przynajmniej u ⅓ osób pojawią się kłopoty w funkcjonowaniu i poważne zagrożenie stanem, który można uznać za zaburzenie psychiatryczne.

  Czytaj dalej

POSŁUCHAJ I OBEJRZYJ!

Webinary, konferencje i podcasty

Zachęcamy do obejrzenia bądź przesłuchania wystąpień naszych ekspertów oraz ekspertek.